Apie nardymo klubą Oktopusas
Klubo ir narų naujienos Irangos parduotuve PADI kursai Nėrimai Lietuvoje ir užsienyje su klubu Oktopusas Sužinok daugiau apie nardymo įrangą ir ne tik! NITROX mišinys OKTOPUSO klube NEMOKAMAI!
  Mini Meniu
 Apie mus  
 Klubo susirinkimai  
 Kontaktai  
 Aptarnavimas  
 

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
  Apie mus
 

PADI nardymo centras “OKTOPUSAS” vienas iš labiausiai žinomų vakarų Lietuvoje, veikia nuo 1999 metų. Šiame centre dirba instruktoriai ne kartą aplankę Raudonąją ir Adrijos jūras, grožėjosi Atlanto vandenynu Kanarų salose, suradę ne vieną nuskendusį laivą Baltijos jūroje ir įkūrę dar vieną nardymo centrą Platelių ežere.
Mes turime ką Jums papasakoti ir parodyti!

    


Nardymas su akvalangu - tai nesibaigiantys nuotykiai, kelionės, įspūdžiai. Kartą pabandęs suprasi, kad tai ir yra būtent tai ko tau trūko, o dar vėliau įsitikinsi, kad nardymas su akvalangu - tai gyvenimo būdas. Noras dar kartą patirti ir pajausti povandeninį pasaulį mus nesustabdomai šaukia vėl grįžti ten - į gelmę.
Tobula įranga, sistematizuotas apmokymas ir patyrę instruktoriai šiandien suteikia galimybę išmokti nardyti visiems žmonėms, kuriems tai įdomu. Gal Jums kyla klausimas nuo ko pradėti? Svarbiausia Jūsų noras. Toliau viskas labia paprasta: reikia susirasti nardymo centrą, instruktorių, kuris Jus išmokys visų gudrybių ir dar šiandien, Jūs galite atsidurti po vandeniu.


Mūsų centre “
OKTOPUSAS” kvalifikuoti instruktoriai padės ir patars Jums kaip išsirinkti ir įsigyti labiausiai tinkamą Jums nardymo įrangą. Vykdami į mūsų organizuojamas keliones, Jus galėsite išsinuomoti nardymo įrangą praeiti įvairius PADI kursus.
Visus bendraminčius į savo būrį jungia klubas, jie įsitikinę, kad nardymas- tai jų gyvenimo būdas. Klubo nariu gali būti tik sertifikuoti nardytojai, turintys tarptautinius sertifikatus. Tapti klubo nariais galima keliais būdais:


1. Baigus pas mus kursus ir perkant visą įrangą, automatiškai tampama klubo

 nariu.


2. Perkant visą įrangą ir vykstant į kelionę.

 
 
 

Oktopusas - PADI Nardymo Centras
Šilutes pl. 79, Klaipeda, Lithuania. Tel. +370-46-381850 Mob. +370-698-71108
email:
[email protected]

Dizainas: Vainius Česnauskas